EN
Historický dům Tábor
Okres
Tábor
Od Prahy
85
Cena
19.800.000 CZK

Historický dům, jehož první písemný záznam pochází z roku 1530, se nachází v klidné části táborského historického jádra. Stojí u kašny a vzrostlé lípy v Dlouhé ulici, na dohled od Holečkových sadů či kostelních věží Žižkova i Tržního náměstí. Historický dům se nachází v Táboře, cca 85 km od Prahy.

Popis domu

Historický dům leží v klidné části táborského historického jádra. Stojí u kašny a vzrostlé lípy v Dlouhé ulici, na dohled od Holečkových sadů či kostelních věží Žižkova i Tržního náměstí. První písemný záznam o nemovitosti pochází z roku 1530.

Kompletní rekonstrukce byla dokončena v roce 2009. Za cíl si vzala zachovat duši původního staroměstského domu a zároveň splnit současné nároky na komfort bydlení. Dům byl zaizolován podřezáním zdiva, má nové stropy, střechu a je vytápěný tepelným čerpadlem „země-voda“. Dům je připojen na obecní vodovod i kanalizaci. Patro i obytné podkroví jsou zateplené.

Celková užitná plocha činí 459,36 m2 (po odečtení sklepů pak 374,67 m2).
Obytná plocha činí 322,3 m2.
Zastavěná plocha činí 202 m2.

Dispozice:
PP: dvoupatrový sklep
NP: přízemí, patro a obytné podkroví
V domě se nachází výtah, 4 úrovně (přízemí až podkroví).
K domu náleží dvůr za kašnou (95 m2), soutka a terasa.

Kontaktovat
Klientská sekce
V Klientské sekci naleznete další zajímavé zámky, jejichž prodej není prezentován veřejně, jsou součástí naší neveřejné nabídky. Zámky jsou určeny pro registrované uživatele společnosti CHATEAU.cz, kteří je uvidí po přihlášení do této sekce.
Chcete-li získat přístup do této sekce,
kontaktujte nás.
Více nemovitostí
Cena na vyžádání
Více informací
Okres Louny
Cena na vyžádání
Více informací
Okres Benešov
Cena na vyžádání
Více informací