EN
Kaštice
Okres
Louny
Od Prahy
80 km
Cena
Cena na vyžádání

Klasicistní zámek Kaštice byl postaven v roce 1837 na místě bývalé tvrze. Zámek spolu s dalšími budovami tvoří uzavřený hospodářsko-zemědělský celek. Na zámek navazuje menší zámecký park. Zámek i budovy jsou prázdné, před rekonstrukcí. Celková rozloha prodávaného pozemku činí 14.247 m2. K zámku lze přikoupit či pronajmout další rozsáhlé pozemky např. pro zemědělskou činnost. Kaštice jsou malá vesnice, část města Podbořany v okrese Louny. Leží cca 80 km od Prahy.

Popis zámku

Zámek Kaštice je patrová budova s obdélníkovým půdorysem. Hlavní fasáda s výrazněji předsunutým středním rizalitem se obrací do vnitřního dvora. Patrovou budovu kryje valbová střecha. Jižní ploché průčelí váže na zahradu, kterou protéká potok a je obehnána ohradní zdí. Nachází se zde několik vzrostlých stromů. Rozloha zahrady činí 3.135 m2.

Zámek spolu s dalšími budovami provozního a hospodářského zázemí tvoří uzavřený areál o rozloze 11.112 m2. Většina okolních budov je prázdná, střechy jsou v dobrém stavu. Je zde široká možnost využití těchto budov.
Celková rozloha prodávaného pozemku činí 14.247 m2.

Po druhé světové válce vznikla v zámku šlechtitelská stanice, která ho využívala jako kanceláře a byty. Dnes je zámek prázdný, nevyužívaný a připravený k rekonstrukci.

Na zámek navazují další budovy a pozemky, některé z nich je možné dokoupit či pronajmout. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Celý zámecký areál je od roku 1958 památkově chráněn.

Kontaktovat
Klientská sekce
V Klientské sekci naleznete další zajímavé zámky, jejichž prodej není prezentován veřejně, jsou součástí naší neveřejné nabídky. Zámky jsou určeny pro registrované uživatele společnosti CHATEAU.cz, kteří je uvidí po přihlášení do této sekce.
Chcete-li získat přístup do této sekce,
kontaktujte nás.
Více nemovitostí
Cena na vyžádání
Více informací
Okres Benešov
Cena na vyžádání
Více informací
Okres Klatovy
Cena na vyžádání
Více informací