CZ
Historický dům Tábor
District
Tábor
Distance from Prague
85
Price
1.016.260 EUR

Historický dům, jehož první písemný záznam pochází z roku 1530, se nachází v klidné části táborského historického jádra. Stojí u kašny a vzrostlé lípy v Dlouhé ulici, na dohled od Holečkových sadů či kostelních věží Žižkova i Tržního náměstí. Historický dům se nachází v Táboře, cca 85 km od Prahy.

Popis domu

Historický dům leží v klidné části táborského historického jádra. Stojí u kašny a vzrostlé lípy v Dlouhé ulici, na dohled od Holečkových sadů či kostelních věží Žižkova i Tržního náměstí. První písemný záznam o nemovitosti pochází z roku 1530.

Kompletní rekonstrukce byla dokončena v roce 2009. Za cíl si vzala zachovat duši původního staroměstského domu a zároveň splnit současné nároky na komfort bydlení. Dům byl zaizolován podřezáním zdiva, má nové stropy, střechu a je vytápěný tepelným čerpadlem „země-voda“. Dům je připojen na obecní vodovod i kanalizaci. Patro i obytné podkroví jsou zateplené.

Celková užitná plocha činí 459,36 m2 (po odečtení sklepů pak 374,67 m2).
Obytná plocha činí 322,3 m2.
Zastavěná plocha činí 202 m2.

Dispozice:
PP: dvoupatrový sklep
NP: přízemí, patro a obytné podkroví
V domě se nachází výtah, 4 úrovně (přízemí až podkroví).
K domu náleží dvůr za kašnou (95 m2), soutka a terasa.

Contact us
Client section
In the client section you will find the châteaus that are not presented publicly, they constitute a part of the non-public offer. The châteaus are intended for registered users of the company to whom the offer will be displayed after they have registred in the section.
Please, contact us for access to client section.
More properties
District Tábor
More...
District Benešov
More...
District Třebíč
More...