cz

O nás

Společnost CHATEAU.CZ s.r.o. nabízí investorům široké portfolio unikátních zámeckých objektů k privátnímu nebo komerčnímu využití. Díky dlouholeté zkušenosti s rekonstrukcemi památkově chráněných staveb poskytuje společnost profesionální investiční a poradenské služby přímo na přání budoucího majitele zámku.

Specializujeme se na komplexní služby spojené s celkovou obnovou historických objektů od nákupu nemovitosti, plánu budoucího využití, poradenské a projekční činnosti, zajištění příslušných povolení až po rekonstrukci a vybavení interiéru.

Společnost CHATEAU.CZ s.r.o. je dceřinou společností architektonického atelieru Studio Anarchitekt s.r.o., který se od roku 2002 zabývá, mimo jiné, obnovou historických objektů v Čechách.

Architektonická kancelář spolupracuje s týmem profesních specialistů v oboru grantové politiky, statiky staveb, techniky prostředí staveb, restaurování památek a krajinářské architektury.

Naše
služby

Je pro nás velmi důležitý individuální přístup ke každému klientovi, proto nabízíme i nadstandardní služby pro náročné a časově vytížené klienty. Klientům, kteří požadují absolutní soukromí a anonymitu, zaručujeme diskrétní prodej či vyhledávání vhodných nemovitostí dle jejich přání. Úzce spolupracujeme se specialisty v právní, finanční a grantové oblasti. Díky našim kontaktům a zkušenostem s vyřizováním nezbytných povolení na NPÚ (Národní Památkový Ústav) jsme schopni zajistit inženýring a realizaci stavby.

01
Prodej zámků

Společnost CHATEAU.CZ nabízí své služby pro majitele historických objektů i zájemce o jejich koupi.

PRO MAJITELE HISTORICKÉHO OBJEKTU

Společnost CHATEAU.CZ Vám díky svým odborným znalostem zámeckých a historických objektů a zajímavé databázi kontaktů pomůže s prodejem Vaší nemovitosti. Kontaktujte nás a my přijedeme prohlédnout Vaši nemovitost, probereme s Vámi aktuální situaci na realitním trhu a vše, co je s prodejem zámku spojené. V případě zájmu zajistíme:

 • Odhad tržní ceny nemovitosti
 • Přípravu smluvních podkladů právní kanceláří Havel, Holásek & Partners s.r.o., se kterou spolupracujeme
 • Profesionální nafocení Vaší nemovitosti a prezentaci Vašeho objektu na stránkách www.chateau.cz
 • Prezentaci a prodej Vaší nemovitosti v rámci neveřejné nabídky
 • Prohlídky zámku s případnými zájemci

PRO ZÁJEMCE O HISTORICKÝ OBJEKT

Společnost CHATEAU.CZ má k dispozici zámecké objekty, jejichž kompletní prezentaci naleznete v našem katalogu – viz část registrace. Na stránkách je pouze výběr z nabídky, v naší kanceláři Vás rádi seznámíme i s neveřejnou databází nemovitostí. Díky dlouholetým zkušenostem s rekonstrukcemi zámeckých objektů a výborné znalosti zámeckého realitního trhu jsme schopni poradit Vám s výběrem vhodného zámku a plánem budoucího využití. V případě zájmu zajistíme:

 • Vytvoření nabídky zámků dle individuálních požadavků klienta
 • Organizaci prohlídek nemovitostí dle časových potřeb klienta
 • Návrh na možné využití zámeckého objektu
 • Architektonický projekt
 • Zajištění analýzy stavebně-technického stavu nemovitosti
 • Zajištění příslušných povolení na NPÚ
 • Grantové poradenství ve spolupráci se společností Accon Group a.s.
 • Právní servis ve spolupráci s právní kanceláří Havel, Holásek & Partners s.r.o.
 • Celkovou rekonstrukci zámku
 • Kompletní vybavení interiéru
02
Architektura a projekty

Společnost CHATEAU.CZ s.r.o. se specializuje na komplexní služby spojené s celkovou obnovou historických objektů, od nákupu nemovitosti, plánu budoucího využití, poradenské a projekční činností, zajištěním příslušných povolení až po zajištění rekonstrukce a uvedení do provozu.

03
Grantové poradenství

Ve spolupráci se specializovanou firmou ACCON zpracujeme grantovou strategii, podáme žádost o dotaci, zajistíme administraci a čerpání finančních prostředků, servis při realizaci projektů a jejich udržitelnost. OPŽP, OPPIK, OPZ, OPVVV, IROP, OPD, OPP, OPRV, SFDI, SFRB, MMR, FROM.